Kdo je David Grudl

Zdravím vás! Jsem David Grudl a už několik let se věnuji fascinujícímu světu umělé inteligence. Snažím se AI přiblížit každému, kdo je zvědavý a nebojí se zkoumat nové obzory. Proto jsem vytvořil web Uměligence.

Přednáším, školím a píšu. (Někdy tak často, že si připadám jako stand-up komik na turné.) Vysvětluji lidem, jak AI funguje a jak ji mohou efektivně využít ve svém osobním i profesním životě.

Mou superschopností je hluboká technická znalost tématu a letité zkušenosti s předáváním vědomostí i těm největším začátečníkům.

Pokud vás láká spolupráce nebo byste chtěli konzultaci či uspořádat inhouse školení, napište mi na david@grudl.com a něco vymyslíme!

Kromě umělé inteligence mě pohltil i svět softwaru. Jsem vášnivý programátor a stvořitel populárních open-source projektů, například Nette Framework. Víte, kolik webů díky nim funguje? Statisíce. Prostě mě baví kouzlit s kódem a tvořit špičkový software, který vývojářům i uživatelům ulehčuje život a šetří jim moře času.

Už přes 15 let se věnuji školení programátorů. Mým heslem je, že i ty nejsložitější technologie se dají vysvětlit s lehkostí. Měl jsem tu čest spolupracovat s giganty jako Honeywell, GE Money Bank, Cetin, VUT, T-Systems Slovakia či Mladá fronta.

A když zrovna nečaruji s kódem nebo nešířím osvětu o AI, rád se dělím o své postřehy na blogu La Trine. Představte si, že dokonce získal nominaci na cenu Magnesia Litera.

Kontakt

Kontaktovat mě můžete na david@grudl.com. Pokud raději telefonujete, zavolejte mi na +420 776 777 064 (bude skvělé, když předtím pošlete SMS, ať vím kdo jste).

Bývám také na sociálních sítích Facebook, Twitter nebo Instagram.