Kurz: Začněte využívat ChatGPT naplno

ChatGPT používá 100 milionů uživatelů. Ale jen málokdo jej používá správně. Přitom generativní AI představuje průlomový trend, který mění pravidla hry v mnoha oborech. Představte si, že byste byli mezi prvními, kteří dokáží tuto technologii plně využít a přizpůsobit svým potřebám.

Pokud chcete být v čele této revoluce, mám pro vás ideální příležitost.

Ať už jste profesionál pracující s texty nebo zvídavý nováček v oblasti AI, připravil jsme pro vás tréninkový workshop. Připravil jsme ho s myšlenkou, že skutečné porozumění těmto nástrojům vám pomůže ušetřit ohromné množství času a práce. Nenechte si ujít příležitost začít využívat AI naplno a posunout tak svou práci či podnikání na novou úroveň.

Zaujalo vás to? Přihlaste se hned teď!

Co vás na workshopu čeká?

  • Teoretické zasvěcení do zákulisí jazykových modelů, abyste pochopili, jak fungují.
  • Seznámení s modely, které máme k dispozici – např. zjistíte, jak se liší ChatGPT od GPT a kdy je lepší který z nich použít.
  • Praktické rady a tipy: Dostanete spoustu tipů, jak zkrotit a efektivně využívat jazykové modely ve vaší práci i osobním životě.
  • Řešení každodenních úkolů: Od asistence při psaní článků, zvládnutí záplavy e-mailů, brainstormingu nápadů, vytváření obsahu pro socky, překládání, až po analýzu textů a mnoho dalšího.
  • Schopnosti a limity AI: Probereme, co v současnosti lze od AI očekávat a co ne. Zjistíte, kdy je užitečná a kdy není.
  • Prostor pro konzultaci vašich vlastních projektů s lektorem.
  • A především budete mít možnost si vše ihned vyzkoušet.

Potřebujete se dozvědět ještě něco dalšího? Podívejte se na často kladené otázky a pokud nenajdete odpověď, napište mi na e-mail david@grudl.com.

Lektor

Workshop povede David Grudl, programátor, zkušený školitel a autor webu Uměligence. „Těším se, jak budeme celý den prozkoumávat tyto fascinující technologie.“

Kdy a kde?

Kurz můžete absolvovat buď ve formě online webináře nebo jako celodenní workshop v Praze. Osobní setkání nabízí větší prostor pro diskusi a sdílení zkušeností. Webinář naopak umožňuje účast z pohodlí domova.

Přihláška

Přihlaste se ještě dnes ať co nejdřív zkrotíte umělou inteligenci!

Workshop

10–17 hodin pro max. 12 osob
zaváděcí cena 2990 Kč včetně DPH

poslední místa
poslední místa
poslední místa

Webinář

dva online večery 19–21:30 hodin
zaváděcí cena 1990 Kč včetně DPH

Často kladené otázky

Co budu potřebovat?

Na kurzu budete potřebovat notebook s prohlížečem a mít vytvořený účet v ChatGPT. Velmi doporučuji, abyste si alespoň na školení pořídili placený účet.

Pro koho je trénink určen?

Marketéři, podnikatelé, freelanceři. Nebo třeba matky po rodičovské, které se vrací do práce. Pro ty všechny je užitečné využívat jazykové modely v každodenní praxi. Ukážeme si, jak napsat email, příspěvek na sociální sítě, ale také jak získat skvělého partnera při brainstormingu, osobního učitele, tlumočníka a tak dále.

Je to blbost, ChatGPT děsně kecá a generuje podprůměrné texty

Ano, tímhle zklamáním si projde spousta lidí, kteří ChatGPT vyzkouší. Proto taky vznikl tento kurz, aby vám odkryl skrytý potenciál těchto technologií.

Kde se školení koná?

V Praze se workshopy konají ve školicí místnosti Hybernská 32, Praha 1 (mapa). Začneme v 10 hodin, předpokládaný konec po 16 hodině. Na zvonku je uvedeno „Taste“, pak vyjeďte výtahem (nebo vyjděte, je to fajn kardio) do 4. patra. Nejbližší zastávky MHD Náměstí Republiky (metro) a Masarykovo nádraží (tram) jsou vzdáleny jen několik minut pěšky. Parkování v ulici je zpoplatněno. V případě online webináře vám pošlu odkaz na připojení.

Co znamená „chci jiný termín“?

Že se vám ozvu, až budu mít nový termín vypsaný. Přihlášení je tak nezávazné, jen tím vyjádříte zájem o účast.

Je v ceně oběd?

Oběd v ceně není, ale můžeme si společně zajít na menu do nedaleké restaurace, kde vaří opravdu dobře.

Je možné uspořádat školení u nás ve firmě?

Jistě! Napište mi na email david@grudl.com. Školení vám můžu přizpůsobit na míru.