Workshop: Začněte využívat AI naplno

Generativní AI představuje průlomový trend poslední doby. Rychle mění pravidla hry v mnoha oborech. Představte si, že byste byli mezi prvními, kteří dokážou tuto technologii plně využít a přizpůsobit ji svým potřebám. Mnoho lidí sice zkusilo ChatGPT, ale jen málokdo rozumí jeho skutečnému potenciálu a dokáže ho využít.

Pokud chcete být v čele této revoluce, máme pro vás ideální příležitost.

Ať už jste profesionál pracující s texty nebo zvídavý nováček v oblasti AI, připravili jsme pro vás tréninkový workshop. Připravili jsme ho s myšlenkou, že skutečné porozumění těmto nástrojům vám pomůže ušetřit ohromné množství času a práce. Nenechte si ujít příležitost začít využívat AI naplno a posunout tak svou práci či podnikání na novou úroveň.

Zaujalo vás to? Nezávazně se přihlaste hned teď!

Co vás na workshopu čeká?

  • Teoretické zasvěcení do zákulisí jazykových modelů, abyste pochopili, jak fungují.
  • Seznámení s modely, které máme k dispozici – např. zjistíte, jak se liší ChatGPT od GPT a kdy je lepší který z nich použít.
  • Praktické rady a tipy: Dostanete spoustu tipů, jak zkrotit a efektivně využívat jazykové modely ve vaší práci i osobním životě.
  • Řešení každodenních úkolů: Od asistence při psaní článků, zvládnutí záplavy e-mailů, brainstormingu nápadů, vytváření obsahu pro socky, překládání, až po analýzu textů a mnoho dalšího.
  • Možnost si vše zkoušet: Budete mít prostor si vše hned v praxi vyzkoušet.
  • Schopnosti a limity AI: Probereme, co v současnosti lze od AI očekávat a co ne. Zjistíte, kdy je užitečná a kdy není.
  • Prostor pro konzultaci vašich vlastních projektů s lektorem.

Lektor

Workshop povede David Grudl, programátor, zkušený školitel a autor webu Uměligence. „Těším se, jak budeme celý den prozkoumávat tyto fascinující technologie.“

Kdy a kde?

Kurz můžete absolvovat buď ve formě webinářů nebo celodenního osobní setkání ve školících prostorech v Praze. Osobní setkání nabízí větší prostor pro diskusi a sdílení zkušeností. Webinář naopak umožňuje účast z pohodlí domova a flexibilitu, kterou mnozí oceňují.

Nezávazná přihláška

Přihlaste se zcela nezávazně. Brzy se vám ozveme a upřesníme možné termíny konání.