Kurz: Začněte využívat ChatGPT naplno

Sto milionů lidí už objevilo ChatGPT. Ale skoro nikdo ho nepoužívá správně. Jako by drželi v ruce kouzelnou hůlku, ale jen s ní zapínali televizi.

Představte si, že tuto hůlku ovládnete s takovou bravurou, že s ní hravě vyřešíte problémy, do kterých byste se dřív ani neodvažovali pouštět.

Stojíme na prahu revoluce. Umělá inteligence mění pravidla hry v mnoha oblastech. A vy? Můžete být v první linii těch, kdo tuto technologii ovládnou a změní své životy.

Ukáži vám, jak na to.

Zapomeňte na povrchní informace. Společně se ponoříme do hlubin technologie, pochopíte srdce a duši jazykových modelů. Tento workshop je klíč k porozumění, jak ChatGPT myslí. Jak z něj udělat každodenního parťáka. Je to vaše vstupenka do světa, kde vaše kreativita a schopnosti dostanou zcela nový rozměr.

Přijdete jako zvídavý jedinec, odejdete jako mistr ChatGPT.

Je to lákavé, že? Tak proč čekat? Přihlaste se hned!

Workshop vám otevře oči v možnostech této technologie a ušetří čas, který byste jinak strávili pátráním ve slepých uličkách. Připravte se, že se naučíte využívat ChatGPT naplno.

Co vás na workshopu čeká?

 • Pohled do hlubin: naučím vás nejen používat, ale především perfektně rozumět ChatGPT.
 • Putování historií: dozvíte se, jak vše začalo a kam to míří.
 • Praktické tipy a triky: odhalím vám tajné finty pro efektivní využití jazykových ChatGPT ve vaší práci i osobním životě.
 • Mastering každodenních úkolů: ať už jde o psaní článků, správu e-mailů, brainstorming nápadů, nebo třeba analýzu textů, ukáži vám, jak na to.
 • Konzultační koutek: bude prostor pro vaše nápady a otázky.
 • A především budete mít možnost si vše ihned vyzkoušet.

Zajímá vás ještě něco? Podívejte se na naše často kladené otázky nebo mi napište na david@grudl.com.

Lektor

Workshop povede David Grudl, zkušený školitel a tvůrce webu Uměligence. „Je opravdu skvělý pocit vymýšlet kurz, který má sílu obrátit lidem životy.“ Mimo svět umělé inteligence je David především autor celé řady softwarových projektů, jenž pohánějí weby, které dnes a denně používáte.

foto: Bob Marvan

Přihláška

Kurz můžete absolvovat jako celodenní workshop v srdci Prahy nebo formou online webináře. Čemu dáte přednost? Interaktivní energii osobního setkání nebo pohodlí a flexibilitě online webináře? Volba je na vás.

Workshop

10–17:30 hodin pro max. 12 osob
zaváděcí cena 3400 Kč včetně DPH

(poslední místo!)
(obsazeno)

Chcete jiný termín?

Webinář

dva online večery 18–21:00 hodin
zaváděcí cena 2500 Kč včetně DPH

Vaše dobrodružství začíná.

Často kladené otázky

Co budu potřebovat?

Pokud máte chuť si ukazované příklady rovnou zkoušet, vemte si sebou notebook s vytvořeným účtem u OpenAI – ideálně ten placený, tedy ChatGPT Plus, protože rozdíl mezi placenou a bezplatnou verzí je opravdu velký. Ale stejně tak dobře si můžete seminář užít v chill režimu, jako když se díváte na oblíbený seriál s popcornem v ruce. Volba je na vás, obě možnosti mají zelenou.

Pro koho je trénink určen?

Marketéři, podnikatelé, freelanceři. Nebo třeba ženy po rodičovské, které se vrací do práce. Nebo muži po rodičovské. Nebo skladníci ve šroubárně. Pro ty všechny je užitečné využívat jazykové modely v každodenní praxi. Ukážeme si, jak napsat email, příspěvek na sociální sítě, ale také jak získat skvělého partnera při brainstormingu, osobního učitele, tlumočníka a tak dále.

Je to blbost, ChatGPT děsně kecá a generuje podprůměrné texty

Ano, tímhle zklamáním si projde spousta lidí, kteří ChatGPT vyzkouší. Proto taky vznikl tento kurz, aby vám odkryl skrytý potenciál těchto technologií.

Kde se školení koná?

Workshopy se konají v centru na Praze 1. Začneme v 10 hodin, předpokládaný konec bude cca v 17:30. V případě online webináře vám pošlu emailem odkaz na připojení.

Co znamená „chci jiný termín“?

Že se vám ozvu, až budu mít nový termín vypsaný. Přihlášení je tak nezávazné, jen tím vyjádříte zájem o účast.

Je v ceně oběd?

Oběd v ceně není, ale můžeme si společně zajít na menu do nedaleké restaurace, kde vaří opravdu dobře.

Bude z webináře záznam?

Ano, webinář bude nahráván a záznam bude k dispozici účastníkům. Můžete si jej tak přehrát v dvojnásobné rychlosti :-)

Chceme školení u nás!

Máte zájem o školení u vás ve firmě nebo organizaci? Rád za vámi přijedu. Celý váš tým může zůstat v pohodlí svých kanceláří. A obsah mohu přizpůsobit podle vašich zájmů.

Napište mi na david@grudl.com a domluvíme si termín.

Náklady na inhouse školení mohou být nižší, než cena za veřejné školení. Cena za jeden den je 26.000 Kč, přičemž počet účastníků není omezen a nemá na cenu vliv.

Ohlasy a reference

Toto školení absolvalo několik stovek účastníků. Školil jsem také v řadě firem nebo organizací, například:

 • LEDVANCE
 • Magistrát města Brna
 • Media Factory
 • SAZKA a.s.
 • Seznam.cz